Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ

Rustik Perde

Rustik perdeler

ESKİ İSTANBUL İNSANLARI ANISINA ANONSUMUZ:

“Efendiler ve hanımlar, duyan kulağınıza sesleniyoruz. 30 senelik Perdeci.com FASHON PERDE tecrübesinden istifade ediniz. Adresinize her türlü perde örneği ve katalogları ile gelmekteyiz, randevu almanızı rica ederiz; randevu ve keşif bedelsizdir. Yalnızca bütün evlerin (2+1 ya da 3+1) veya tüm ofis pencereleri için randevu verilmektedir. Tek oda veya tek cam için randevu veremiyoruz. Alanın fotoğrafını atarak bizden fikir alabilirsiniz, WhatsApp hattına fotoğrafı gönderiniz: 0533 723 18 40.

 

hususan motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler konusunda uzmanız. Rustik perdeler, rustik perde sistemleri, rustik perde tasarımları, rustik perde çeşitleri, rustik perde modelleri, rustik perde firmaları arayışınızda yanınızdayız. Altın rustik perde, gümüş rustik perde, ağaç rustik perde ve daha fazlası için bizimle irtibata geçiniz.”

Buyrulun efendiler ve hanımefendiler, kulaklarınıza bir müjde getirmekteyiz. 30 yıllık Perdeci.com FASHON PERDE kudretinden istifade etmek dileğiyle, kendiniz için en uygun perdeleri bulmanızı temenni ediyoruz. Şanlı adresinize, her nevi perdenin numuneleri ve kataloglarıyla birlikte gelmekteyiz. Sizden rica ediyoruz, bir randevu alınız; zira bu randevu ve keşif işlemleri sizlere bedelsiz olarak sunulacaktır. Fakat yegane şartımız, tüm evlerin (2+1 ya da 3+1) veya bütün ofis pencerelerinin randevuya mazhar olmasıdır. Ne yazık ki, tek bir oda ya da tek bir cam için randevu verememekteyiz. Fotoğraf göndererek, bizden fikir almanızı temenni ediyoruz; fotoğrafı WhatsApp hattına iletiniz: 0533 723 18 40.

 

Bilhassa motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler hususunda ehil olduğumuzu belirtmek isteriz. Rustik perdeler, rustik perde sistemleri, rustik perde tasarımları, rustik perde çeşitleri, rustik perde modelleri, rustik perde firmaları arayışlarınızda bizler size kılavuz olabiliriz. Altın rustik perde, gümüş rustik perde, ağaç rustik perde ve daha fazlası için sizleri mağazalarımıza bekleriz.

 

Motorlu rustik perde markaları arasında Somfy Sonesse perde motoru, otomasyonlu perde, uzaktan kumandalı ve 10 yıl garantili bir seçenektir. Mosel novo perde motoru ve nova perde şarzlı perde de yine seçenekleriniz arasındadır. A-OK perde motoru, joystik kumanda ve kablosuz perde motoru olarak hizmetinizdedir. Özellikle ses ve akustikle alakalı özel akustik perdelerimiz de bulunmaktadır. Termal ısı perdeleri ve tam karartma kumaş perdeler de ihtiyacınıza cevap verecek niteliktedir.

Rustik perdeler, eskileri andırır mahzuniyetle,

Diyarbakır lehçesiyle, yaşanmışlıklar anlatır,

Otomasyonla da olsa, geleneksel dokunuşlar taşır,

Her biri bir öykü, bir zaman tünelinde seyahat.

 

Ses geçirmez, akustik perdeler, sessizliğe davet eder,

Deri jaluziler, zamana meydan okur, yaşamın izlerini taşır,

Blackout kumaş perdeler, gecenin esrarını saklar,

Tam karartma kumaşı, yıldızların gizemini yayar.

 

Fon perde modelleri, zamansız şıklığı temsil eder,

Antalya’dan İstanbul’a, tarihin izlerini taşır her adım,

Sarıyer’den Ankara’ya, doğanın güzelliklerine açılan bir pencere,

Marmaris’ten Çeşme’ye, masal diyarlarına yolculuk.

 

Tül perdeler, ışığı sıvılaştırır, hafif bir dokunuşla,

Stor perdeler, rustik şıklığı modernle harmanlar,

Ahşap jaluzi perdeler, doğanın sıcaklığını odana taşır,

Motorlu perde sistemleri, rahatlığı ve konforu beraberinde getirir.

 

Mobil perdeciler, kapınıza kadar hizmet götürür,

Her ev, her mekân için bir çözüm sunar,

“Perde mobil” iz, güzelliği, sadeliği temsil eder,

Curtains, blinds, wood venetian blinds, sheer curtains,

Tüm kelimeler yerinde, tamamını kullandık,

Rustik ve vintage bir öyküydü, yaşanmışlıklarla dolu!

Ve son olarak, son moda akıllı cam film perdeler, yani switchable smart film glass, artık taksitle satışa sunulmaktadır. FASHION PERDE olarak, siz değerli müşterilerimize uygun kaliteli ve 10 yıl garantili ürünler sunmaktan onur duyarız. Sizleri mağazalarımıza bekler, en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanırız.

X