Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ

Lazer Perde

LAZER PERDE

“Lazer kesim perdelerine ihtiyacınız var ise, 30 senelik Perdeci.com FASHON PERDE deneyimimizden istifade ediniz. Adresinize her cins perdelerin örnekleri ve kataloglarıyla gelmekteyiz. Lütfen randevu alınız, randevu ve keşif ücretsizdir. Yalnızca bütün evler (2+1 ya da 3+1) veya tamamıyla OFİS PENCERELERİ için randevu verilmektedir. Tek oda ya da tek cam için randevu verememekteyiz. Alanın fotoğrafını bize WhatsApp hattına göndererek fikir alabilirsiniz: 0533 723 18 40. Özellikle motorlu ve otomasyonlu perdeler konusunda uzmanız. Lazer perdeler, lazer perde sistemleri, lazer perde uygulamaları, lazer perde tasarımları, lazer perde çeşitleri, lazer perde modelleri, lazer perde firması olarak özel sipariş alıyoruz.

Ey efendiler ve hanımlar, işitmeye mahsus olan kulağınıza şöyle bir haber var. 30 yıllık Perdeci.com FASHON PERDE tecrübesinden istifade etmeniz için size sesleniyoruz. Evvela ve evvel, siz kıymetli ev sahiplerine, adresinize her türlü perdelerin numuneleri ve katalogları ile birlikte gelmekte olduğumuzu beyan etmek isteriz. Lütfen bir randevu alınız, zira bu randevu ve keşif işleri sizler için bila bedeldir. Sadece tüm evlerin (2+1 veya 3+1) ya da tamamıyla OFİS PENCERELERİNİN keşif ve randevu işleriyle meşgulüz. Fakat teke tek odalara veya camlara hizmet verememekteyiz. Ey halkımız, alanın fotoğrafını bizlere WhatsApp hattına yollayarak bizden fikir alabilirsiniz: 0533 723 18 40. Özellikle motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler konusunda da bilgi sahibi olduğumuzu belirtmek isteriz.

 

Lazer perde dünyasında birçok markanın ismini duyuyorsunuzdur. Somfy Sonesse perde motoru, uzaktan kumandalı, otomasyonlu perde gibi hususlarda adını sıkça duyduğunuz motorlardan biridir. Mosel novo perde motoru ve nova perde şarzlı perde de bizim koleksiyonumuzda mevcuttur. A-OK perde motoru da yine bir diğer seçenektir, joystik kumanda ve kablosuz özellikleriyle göz doldurur. Özellikle ses ve akustikle alakalı özel akustik perdelerimiz de bulunmaktadır. Termal ısı perdeleri ve tam karartma kumaş perde de, arzularınıza cevap vermek için beklemektedir.

 

Ve son olarak, son moda akıllı cam film perdeler yani switchable smart film glass, sizin için artık taksitli olarak satışa sunulmaktadır. FASHION PERDE olarak, siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlı ve 10 yıl garantili ürünler sunmaktan mutluluk duyarız. Ey İstanbul’un güzide halkı ve Antalya nın ,perdelerinizdeki değişim rüzgarını yakalayın ve bizi tercih edin. Size en iyisini sunmaktan onur duyarız.

Gözler perdelerde kaybolur derler,

Ses geçirmez perdelerde huzur arar insan,

Akustik perde sesleri yumuşatır odada,

Her sesin bir dokunuşu vardır derler.

 

Lazer kesimli perdeler farklı bir hava katar,

Kumaşın dansıyla odanı renklendirir,

Karartma perdeler geceyi gündüze çevirir,

Gözlerini dinlendirir, huzur verir.

 

Otomasyonla perde açar kapanır,

Hayatı kolaylaştırır, zaman kazandırır,

Perde seçenekleri çeşit çeşittir,

Her zevke, her mekâna uygun, kimse şaşmaz.

 

Antalya’dan İstanbul’a, yurdun dört bir yanına,

Perdelerimizle hizmet veririz, sevgili dostlar.

Sarıyer’den İzmir’e, her yere ulaşırız,

Mobil perdeciler olarak yanınızdayız, bilin.

 

Bizimle yola çıkan, evine renk katan,

İş yerine şıklık katan, her müşteriye minnettarız.

Biz “mobil perde” iz, biz “perde mobil” iz,

Hayatınıza renk katarız, güzellikler sunarız.

Curtains, blinds, wood venetian blinds, sheer curtains,

Her çeşidi, her modeli, sizlere sunarız sevgili Türkiye!

 

 

 

X