Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ

Perde Aksesuarları

PERDE akseuarları 

Bu bölmün türkçesi eskir Rum aksanlı İstanbul Türkçesi kullanılmıştır. Güzel geçmişimize selam olsun..

PERDE AKSESUAR SATIŞIMIZ KESİNLİKLE YOKTUR LÜTFEN ARAMAYINIZ..

Efendiler ve hanımefendiler, dinleyiniz buyurunuz! 30 senelik Perdeci.com FASHON PERDE bilgilerimizden faydalanmak isterseniz, size hizmet etmeye hazırız. Evlerinize, her türlü perde örneği ve kataloglarımız ile birlikte geliyoruz. Ricamız, bir randevu almanız; bu randevu ve keşif işlemleri sizin için masrafsızdır. Ancak, sadece bütün evlerin (2+1 veya 3+1) veya komple ofis pencerelerinin randevu taleplerine cevap verebiliriz. Tek bir oda veya cam için randevu veremeyiz ne yazık ki. Alanın fotoğrafını bize WhatsApp hattına göndererek fikir alabilirsiniz:

MAALESEF VE KESİNLİKLE, TEK SATIŞIMIZ YOKTUR..

SADECE KOMPLE EVİNE PERDE YAPTIRANA VERİLİR.

Hasılı, motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler konusunda uzmanız diyebilirim. Perde aksesuarları arasında perde askısı, perde halkası, perde tokası, perde püskülü, perde bağlama ipi, perde zinciri, perde kordonu, perde bağcığı, perde klipsi, perde süsü, perde bağlama halkası, perde makarası, perde tutucu halka, perde döşeme klipleri, perde boru bandı, perde iğnesi, perde askı bandı, perde dikiş kordonu ve perde süs püskülü bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz perde aksesuarları için bize ulaşabilirsiniz.

HİÇ BİR AKSESUAR TEK OLARAK SATIŞIMIZ YOKTUR. SADECE KOMPLE EVİNE PERDE YAPTIRAN MÜŞTERİLERİMİZ ALABİLİR.

NERDE BULURSUNUZ ? PİLMİYURUUUMUM…

BURDAKİ YAZI RİZELİ KONUŞMASI İLE YAPILMIŞTIR. RİZE’YE SELAM OLSUN..

Rize aksanıyla hoş geldiniz, değerli dostlar! Gelin, size Perdeci.com FASHON PERDE’nin 30 yıllık tecrübesinden söz edeyim. Sizlerin evlerine veya işyerlerinize, her türlü perde numunesi ve katalogları ile gelmekteyiz. Lütfen, bir randevu alın, zira bu hizmet sizin için tamamen ücretsizdir. Ancak, tüm evlerin (2+1 veya 3+1) veya komple ofis pencerelerinin randevu taleplerini karşılayabiliyoruz. Tek bir oda veya cam için randevu veremiyoruz, bu hususu anlayışla karşılamanızı rica ediyoruz. Fotoğrafınızı WhatsApp hattına göndererek, sizlere fikirler sunabiliriz: 0533 723 18 40.

Motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler konusunda ise uzmanız. Perde askısı, perde halkası, perde tokası, perde püskülü, perde bağlama ipi, perde zinciri, perde kordonu, perde bağcığı, perde klipsi, perde süsü, perde bağlama halkası, perde makarası, perde tutucu halka, perde döşeme klipleri, perde boru bandı, perde iğnesi, perde askı bandı, perde dikiş kordonu ve perde süs püskülü gibi perde aksesuarlarıyla da yanınızdayız.

Motorlu perde aksesuarları arasında somfy Sonesse perde motoru, otomasyonlu perde, uzaktan kumandalı ve 10 yıl garantili olarak öne çıkmaktadır. Mosel novo perde motoru ve nova perde şarjlı perde de tercihleriniz arasındadır. A-OK perde motoru ise joystik kumanda ve kablosuz perde motoru seçenekleriyle sizlerle. Özellikle ses ve akustikle alakalı özel akustik perdelerimiz mevcuttur. Termal ısı perdeleri ve tam karartma kumaş perdeler de ihtiyaçlarınıza cevap verecek niteliktedir.

Ve son olarak, son moda akıllı cam film perdeler yani switchable smart film glass, artık taksitle satışa sunulmaktadır. FASHION PERDE olarak, siz değerli müşterilerimize uygun kaliteli ve 10 yıl garantili ürünler sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizleri mağazalarımıza bekler, en iyi hizmeti sunmak için sabırsızlanırız.

Perde tokaları, 2. Zincirler, 3. Askı kancaları, 4. Perde halkaları, 5. Perde ipleri, 6. Düğmeler, 7. Püsküller, 8. Kurdeleler, 9. Bağcıklar, 10. Perde bağları, 11. Fransız perde askıları, 12. Perde kordonları, 13. Perde fitilleri, 14. Perde hızaları, 15. Makrome ipi, 16. Taşlı perde tokaları, 17. Perde uçları, 18. Korniş aparatları, 19. Süs perde halkaları, 20. Perde boruları, 21. Kristal perde tokaları, 22. Metal perde halkaları, 23. Ahşap perde tokaları, 24. Deri perde askıları, 25. Cam boncuklar, 26. Pompom süsler, 27. Perde döşeme çivileri, 28. Örgü perde tokaları, 29. El işi perde aksesuarları, 30. Makrome perde askıları, 31. Fırfırlar, 32. Fermuarlar, 33. Nakışlı perde aksesuarları, 34. Perde çanları, 35. Altın perde tokaları, 36. Gümüş perde halkaları, 37. Bronz perde aksesuarları, 38. Saten kurdeleler, 39. Kanvas kurdeleler, 40. Yıldızlı perde aksesuarları, 41. Boncuklu perde ipleri, 42. Kuş tüyleri, 43. Keçe perde süsleri, 44. Tığ işi perde aksesuarları, 45. İpek kurdeleler, 46. Samur tüyleri, 47. Kristal perde ipleri, 48. Dantel perde aksesuarları, 49. Kanaviçe işlemeler, 50. Yün ponponlar, 51. Kadife perde askıları, 52. Metalik iplikler, 53. Tül kurdeleler, 54. Deri perde tokaları, 55. Suni çiçekler, 56. Tel perde aksesuarları, 57. Boncuklu perde halkaları, 58. Makrome perde ipleri, 59. Taşlı perde halkaları, 60. İncili perde aksesuarları, 61. Kurdele çiçekler, 62. Pamuk ponponlar, 63. Keçe kurdeleler, 64. Jüt kurdeleler, 65. Yapraklı perde aksesuarları, 66. Elmas perde tokaları, 67. Bronz perde halkaları, 68. Püsküllü perde askıları, 69. Simli kurdeleler, 70. İpek perde ipleri, 71. Perle perde aksesuarları, 72. El yapımı perde tokaları, 73. Ahşap perde halkaları, 74. Metal perde boruları, 75. Taşlı perde ipleri, 76. İncili perde halkaları, 77. Metalik perde aksesuarları, 78. Kadife kurdeleler, 79. Kumaş çiçekler, 80. Deniz kabukları, 81. İpek çiçekler, 82. El yapımı perde askıları, 83. Püsküllü perde ipleri, 84. Taşlı perde boruları, 85. Keçe perde tokaları, 86. Boncuklu perde ipleri, 87. Ahşap perde askıları, 88. Metal perde hızaları, 89. Kristal perde halkaları, 90. Elmas perde ipleri, 91. Keçe perde halkaları, 92. Metal perde döşeme çivileri, 93. Boncuklu perde boruları, 94. Ahşap perde boruları, 95. İncili perde ipleri, 96. Metal perde çanları, 97. Boncuklu perde hızaları, 98. El yapımı perde halkaları, 99. Metal perde çıtçıtları, 100. İncili perde hızaları.

Perde aksesuarlarının deryasına dalak vurduğumuz yazıyı yazamışııız,

Diyarbakır’ın lehçesiyle gelem gurkun kevzusu işte,

Perde almanın vakti geldi, sırası gelmiş de geçmiş,

Adreslere dönen, verilen, dağdan yayladan gelmişiz.

Otomasyon perde sistemleri, duvadan duvaya atlıyor,

Ses geçirmez perdeler, içerde kalıp dışarı vızıldıyor,

Deri jaluzi perdeler, sırtları bükülmüş, yağmura karşı siper,

Blackout kumaş perdeler, geceleri yıldızlarla kaplı perde.

Tam karartma kumaş perdeler, gecenin karanlığını getirir,

Fon perde modelleri, gözü yormadan güzelliği serer,

Antalya Lara’dan Kemer’e, yolumuz uzun, inişli çıkışlı,

İstanbul Maslak’tan Kadıköy’e, imç perdeciler çarşısına sapıttık.

Sarıyer Suadiye’den Zekeriyaköy’e, yolda rastladığımızı köylüye sorduk,

Marmaris’ten Ankara’ya, yolu tarif ettik, yönünü gösterdik,

İzmir Çeşme’den Kuşadası’na, martıların sesini dinledik,

Tül perde, stor perde, ahşap jaluzi, motorlu perde, her türlü perde gördük.

Mobil perdeci, ayakları yere sağlam basar,

Biz size geliriz, perdeleri taşımayı başarırız,

“Perde mobil” iz, çoğalır, çoğalır, her eve sığarız,

Curtains, blinds, wood venetian blinds, sheer curtains, hepsi burada,

 

X