Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ
Whatsapp'ta Paylaþ

Katlamalı Perde

Katlamalı Perde

Katlamalı perde için  30 yıllık Perdeci.com  FASHON  PERDE tecrübemizden Yararlanınız. Adresinize her türlü perde numunesi ve katalogları ile geliyoruz  lütfen randevu alınız randevu ve keşif ücretsizdir. Sadece tüm ev (2+1 VEYA 3+1) veya tüm KOMPLE OFİS PENCERELERİ  içinRandevu Veriyoruz. TEK ODA VEYA TEK CAM İÇİN  RANDEVU VEREMİYORUZ.

Alanın fotoğrafını atarak bizden fikir alabilirsiniz whatsapp hattına foto “0533 723 18 40” atınız.

Özellikle Motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler   KONUSUNDA UZMANIZ.

 

Katlamalı perde için 30 yıllık Perdeci.com Fashion Perde tecrübemizden yararlanınız. Adresiniz her türlü perde numunesi ve katalogları ile geliyoruz, lütfen randevu alınız. Randevu ve keşif ücretsizdir. Sadece tüm ev (2+1 veya 3+1) veya tüm komple ofis pencereleri için randevu veriyoruz. Tek oda veya tek cam için randevu veremiyoruz. Alanın fotoğrafını atarak bizden fikir alabilirsiniz, Whatsapp hattına fotoğrafı “0533 723 18 40” numarasına atınız. Özellikle motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler konusunda uzmanız.

 

Katlamalı perde modelleri, örnekleri, desenleri, markaları, otomatik katlamalı perde, sistemleri, modern katlamalı perde, ev dekorasyonu için katlamalı perde salon için çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Çubuklu katlmalı ve çubuksuz katlmalı modelelrimiz vardır.

 

 

Katlamalı perde motoru markaları arasında Somfy Sonesse perde motoru, otomasyonlu perde, uzaktan kumandalı ve 10 yıl garantili olarak öne çıkıyor. Ayrıca Mosel Novo perde motoru ve Nova perde şarjlı perde seçeneklerimiz bulunmaktadır. A-OK perde motoru joystik kumanda ve kablosuz perde motoru gibi çeşitlerle de hizmet veriyoruz. Özellikle ses ve akustikle alakalı özel akustik perdelerimiz mevcuttur.

 

Son moda akıllı cam film perde, yani switchable smart film glass, taksitle perde satışı da yapılmaktadır. Fashion Perde olarak size uygun, kaliteli ve 10 garantili ürünler sunuyoruz.

 

Katlamalı perdeler, yenilikçi bir yaklaşımla tasarlanmıştır. Perde almak isteyen müşterilerimizin dikkatini çekecek bir yazı yazacağız. İşte burada! Perdelerimiz, ses geçirmez özelliği ve akustik yapısıyla sessiz ve huzurlu bir ortam sunar. Kış bahçesi perdeleri, soğuk havalarda sıcaklığı korur ve dışarıdan gelen rüzgarı engeller. Deri jaluzi perdeler, lüks ve zarif bir görünüm sunar ve odanıza şıklık katar. Blackout kumaş perdeler, tamamen ışığı engeller ve gizlilik sağlar. Tam karartma kumaş perdeler ise odanızı karanlık hale getirir ve dinlenmenizi sağlar.

 

Otomasyon perde sistemleri, perdelerinizi kolayca kontrol etmenizi sağlar. Fon perde modelleri arasında çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Antalya, Lara, Döşemealtı, Konyaaltı, Bodrum, Fethiye, Muğla, Kemer, Ataşehir, İstanbul, Maslak, Unkapanı, İmç perdeciler çarşısı, Şişli, Çağlayan, Kağıthane, Mecidiyeköy, Acarkent, Kadıköy, Sarıyer, Suadiye, Göktürk, Kemerburgaz, Zekeriyaköy, Marmaris, Yalıkavak, Alanya, Manavgat, Muratpaşa, Ankara, İzmir, Çeşme, Kuşadası, Çankaya.

 

Tül perde, stor, ahşap jaluzi perde, motorlu ahşap jaluzi, Somfy perde, a-ok motorlu perde, novo motorlu perde, uzaktan kumandalı perde, ev perdeleri modelleri, salon perde modelleri, ofis, işyeri perdeleri, otel perdesi, yat, gemi perdesi, sahne perdesi.

 

Mobil perdeci olarak, sizlere hizmet vermek için buradayız. Biz, size en iyi perde seçeneklerini sunmak için mobil olarak geliyoruz. “Biz mobil perde”iz, çünkü sizin rahatınız ve memnuniyetiniz bizim için önemlidir. “Curtains, blinds, 50mm wood venetian blinds, sheer curtains TURKEY” Tüm kelimeleri kullandığımızdan emin olabilirsiniz!

 

Düet perde honeycomb perde KISA

Düet perde honeycomb için 30 yıllık Perdeci.com Fashion Perde tecrübemizden yararlanınız. Sizin adresinize her türlü perde numunesi ve katalogları ile geliyoruz, lütfen randevu alınız. Randevu ve keşif ücretsizdir. Sadece tüm ev (2+1 veya 3+1) veya tüm komple ofis pencereleri için randevu veriyoruz. Tek oda veya tek cam için randevu veremiyoruz. Alanın fotoğrafını atarak bizden fikir alabilirsiniz, Whatsapp hattına fotoğrafı “0533 723 18 40” numarasına atınız. Özellikle motorlu perdeler ve otomasyonlu perdeler konusunda uzmanız.

 

Düet perde honeycomb modelleri, markaları, örnekleri, otomatik düet perde honeycomb, desenleri, dekorasyon fikirleri ve tasarımları ile ilgili çeşitli seçenekler sunuyoruz. Honeycomb perde kumandası da mevcuttur.

X